Všechny naše produkty jsou nyní na skladě a všechny objednávky expedujeme ještě v den jejich přijetí.

Garance vrácení peněz

Získejte jistotu s naší unikátní službou Garance vrácení peněz - Vaše spokojenost je naší prioritou

Věříme v sílu našich produktů a jejich schopnost přinést vám krásnou a zdravou pleť. Proto jsme připravili speciální službu, která vám poskytne absolutní jistotu a důvěru v naše produkty - Garanci vrácení peněz.

Jak funguje naše Garance vrácení peněz?

Když se rozhodnete vyzkoušet naše produkty, nabízíme vám možnost využít naši Garanci vrácení peněz. Jedná se o jednoduchý a transparentní proces, který je založen na našem pevném přesvědčení o účinnosti našich produktů.

Po zakoupení našich produktů máte dostatek času, abyste je vyzkoušeli a pozorovali změny na své pleti. Během celého tohoto období vás budeme podporovat a komunikovat s vámi.

Jednou za 14 dní počínaje od okamžiku zakoupení produktů nás prosím kontaktujte a sdělte nám, jak naše produkty působí na vaši pleť. Vaše zpětná vazba je pro nás neocenitelná a pomáhá nám lépe sledovat Váš stav a proces léčby akné.

Sledování pokroku a fotografie

Abyste mohli plně využít naší Garance vrácení peněz, žádáme vás, abyste během celého průběhu sledovali stav své pleti a pořizovali fotografie každý týden. Fotografie jsou cenným nástrojem pro vyhodnocení a srovnání vašeho pokroku.

Tříměsíční vyhodnocení a závěrečné hodnocení

Po uplynutí tří měsíců od zakoupení produktů provedeme společně důkladné hodnocení stavu vaší pleti. Projdeme si všechny zaznamenané změny a fotografie, abychom mohli objektivně posoudit účinnost našich produktů.

Pokud v průběhu těchto tří měsíců nezaznamenáte žádné výrazné změny na své pleti a nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vám vrátíme peníze. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a chceme, abyste se cítili jistí a bezstarostní.