Novinky

Recenze

Děkujeme vám za vaši důvěru, podporu a sdílení vašich příběhů s námi. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí vaší cesty k sebevědomé a zdravé pleti. Pokračujte v tom, co děláte, a nezapomínejte, že jsme tu pro vás, abychom vám poskytli nejlepší možnou péči o pleť.

Jak se zbavit akné?

 

 

Akné je nejnepříjemnější a nejotravnější kožní problém, který můžete mít – každý se s ním někdy v životě setkal. Bohužel se objevuje v době, kdy ho nejméně potřebujeme, například den před plesem, nebo před svatbou. Pokud potřebujete mít co nejrychleji čistou a hladkou pleť, vyzkoušejte naše tipy.

 

Trápíte se s akné? Já sama se s ním dlouhou dobu potýkala, takže vím, jak těžký je to boj. Zkoušíte všechno. Od nefungujících přípravků z drogerie, přes nejrůznější zaručené přípravky z lékárny, až po antibiotika a kortikoidy. Pleť se trápí a trápíte se i vy. Najít něco, co skutečně zabírá a nemusíte si přitom ničit zdraví drastickými dryáky, je běh na dlouhou trať. Jsem proto moc ráda, že vám v dnešním článku můžu představit novou kosmetickou značku, která se zaměřuje právě na akné. Já sama už mám pleť naštěstí nějakou dobu čistou, ale věřím, že by tip na tuhle kosmetiku mohl pomoci těm, kteří stále ještě s akné bojují.

 

Kosmetika FaceDeluxe

Značka FaceDeluxe, na kterou se v dnešním článku podíváme, je naprostou novinkou. Jedná se o českou kosmetickou značku bojující proti akné, která se už od začátku svého působení na trhu pyšní velkými úspěchy. Pozitivní reakce se jen hrnou a přibývají také fotky zákaznic před a po užívání přípravků, které dokazují, jak dobře přípravky na akné fungují. I ty nejtěžší formy akné se zmírňují nebo úplně vymizí.

Produkty FaceDeluxe obsahují protizánětlivé přísady a hojivé extrakty. Jsou dermatologicky testované, takže se nemusíte bát podráždění nebo alergických reakcí.

Je vidět, že si tahle kosmetika v boji proti akné opravdu věří. Pokud by vám totiž přípravky na akné nezabraly, garantuje vrácení peněz. Stačí jen stav své pleti průběžně dokumentovat fotkami.

Jak se kosmetika používá?

FaceDeluxe působí proti akné v kombinované formě mycí emulze a krému. Emulze odstraní odumřelé buňky z povrchu pleti a připraví tak ideální prostředí pro aplikaci účinného krému. Poté se nanáší akné krém, který bojuje proti hnisavým ložiskům v pleti, hojí, zklidňuje a hydratuje pleť. Pleť by se měla ošetřovat každé ráno a večer.

Postup aplikace přípravků

  1. Nejdříve se odlíčíte
  2. Aplikujete mycí emulzi
  3. Necháte ji několik minut působit
  4. Emulzi smyjete vlažnou vodou
  5. Pleť vysušíte
  6. Nanesete akné krém

 

Výrobce upozorňuje, že na začátku aplikování přípravků můžete zaznamenat drobné štípání. Znamená to ale jen, že přípravky začínají fungovat a tenhle pocit by měl brzy zmizet. Stejně tak nepropadejte panice, pokud se na začátku používání stav pleti trochu zhorší. Pokožka se začíná čistit a akné brzy ustoupí.

Podrobné informace o garanci vrácení peněz a složení výrobků najdete na stránkách FaceDeluxe. Zaujala vás tahle kosmetika?

 
Patrície porazila akné!

Ahoj, jmenuji se Patrície. Akné jsem do nějakého 16 roku neměla vůbec. Poté jsem nastoupila do třetího ročníku střední školy a všechno to začalo.

Akné se začalo šílený způsobem zhoršovat a moje sebevědomí začalo klesat. Vyřadila sem všechny mléčné výrobky, začala si kupovat drahé přípravky z lékárny, chodila na kosmetiku která mě tu pleť ještě více zhoršovala.    

Potom mě kamarádka řekla o přípravku FaceDeluxe. Koukla jsem na stránky a nevěřila že by mě to mohlo pomoci. Už sem byla opravdu psychicky na dně a hned sem objednala FaceDeluxe set (tří měsíční kůru). První měsíc se to spíše zhoršovalo, ale já věřila dál. Druhý měsíc se mi pleť začala vyhlazovat a hojit a já byla neskutečně šťastná a v posledním měsíci se mi už nedělali žádné boláky a akné bylo z 90% pryč.
 

Teď už mám druhé balení a nemůžu si to vynachválit.