Všechny naše produkty jsou nyní na skladě a všechny objednávky expedujeme ještě v den jejich přijetí.

Adéla - Recenze

Ahoj, jmenuji se Adéla a jsem z Pardubic…

Trápila jsem se s akné, ale už je s tím konec…

 

* Každý může mít individuální průběh
* Každý může mít individuální průběh
* Každý může mít individuální průběh
* Každý může mít individuální průběh
  
 
 

S akné jsem bojovala od svých cca 12 let.

Byla jsem vážně zoufalá, protože se mi akné tvořilo nejprve na čele, ale postupem času i kolem úst, brady a nosu.

Vyzkoušela jsem úplně všechno!

Veškeré domácí masky a krémy z drogérie, čistící přípravky z lékárny, konzumaci různých vitamínů, dodržovat pitný režim, radikálně změnit jídelníček, vysadit sladké…ale nic nepomohlo ani po několikaletém snažení zbavení se akné.

Až jsem nakonec jednou byla na internetu a náhodou jsem klikla na recenzi dívky, která psala o facedeluxe. Nejprve jsem byla skeptická, protože produktů, které slibují, že vás zbaví akné, je na trhu spousta. Několikrát jsem si pročetla recenze ostatních dívek a celkově si přečetla o značce FaceDeluxe. Je pravdou, že jsem se pár hodin rozmýšlela, jestli si mám set emulze a krému objednat protože mi přišla vysoká cena. Ačkoli když jsem si pak propočítala, kolik jsem utrácela za krémy,čistící gely a masky z lékárny a  zjistila jsem, že je to ještě mnohem více.

Dnes jsem neskutečně šťastná, že jsem si tenkrát produkty objednala, protože pleť se mi zlepšila o 100%.

Je pružnější, vyhlazenější, póry jsou o něco menší a hlavně se zlepšilo akné.Samozřejmě, že se občas i teď udělá sem tam pupínek, ale není to nic oproti tomu co jsem měla na obličeji dříve. FaceDeluxe můžu za sebe určitě doporučit, konečně někdo, kdo opravdu dokázal vymyslet přípravek, který pouze neslibuje, ale funguje! *Na každého mohou produkty fungovat individuálně, takže se délka lehce může lišit. 

Zbavte se akné i vy!!!