Všechny naše produkty jsou nyní na skladě a všechny objednávky expedujeme ještě v den jejich přijetí.

Blog

Valentýn trochu jinak

VALENTÝN

Svatý Valentýn je mezinárodní den zamilovaných. Každoročně se slaví 14. února. Náplní dne je oslava lásky, romantiky a všeho, co k tomu patří, ale, co kdybyste letos slavili, tak trochu jinak?

VALENTÝN TROCHU JINAK

Ať už máte nebo nemáte s kým slavit, zkuste letos pojmout Valentýn jako den sám pro sebe. Ten den dělejte jen to, co vás baví, s partnerem nebo bez. Je to čistě na vás, jak strávíte tento den.

Letos je Valentýn ve středu, takže věřím, že většina z vás bude ten den v práci nebo ve škole, ale odpoledne po práci je dost dlouhé na to, aby jste stihli ještě spousty věcí :)

Naplánujte si ten den/odpoledne dopředu, co přesně budete dělat až nastane ten den a zkuste si ho pořádně užít. Smějte se, radujte se, užívejte si ten den naplno :) Vše, co vám dodává dobré pocity, jich bude přitahovat víc :) Těšte se ze života, protože život je fantastický. Vaše pleť vám další den ráno poděkuje :)

 

 

Zázrak jménem FACEDELUXE

ZÁZRAK JMÉNEM FACEDELUXE

Cítíte se mizerně, ztratili jste naději, že vaše akné někdy zmizí, vyzkoušeli jste snad všechno a akné nezmizelo, je možná ještě horší, vaše sebevědomí je na dně a váš společenský život je ve vašem pokoji/bytě/domě? 

Tak čtěte dál.

ZKUSTE ZAVŘÍT OČI

Zkuste si lehnout, zavřít oči a představit si, že vaše akné je pryč. Že máte přesně tu pleť o jaké jste vždy snil/a. Krásnou, zdravou, bezchybnou pleť bez akné. Co všechno byste dělali, když byste takovou pleť měli. Chodili víc mezi lidi, cítili se šťastně, víc se usmívali a zkrátka vše, co vás napadne, když se zamyslíte nad vaší dokonalou pletí :)

PLEŤ VAŠICH SNŮ JE NA CESTĚ K VÁM

MYSLETE NA DOKONALOST

Vyslovte s přesvědčením následující:  "Mám dokonalou pleť podle svých představ" Klidně si najděte na internetu, v knížce, zkrátka kdekoliv vás napadne vaši dokonalou pleť, vytiskněte si ji a dejte si ji na viditelné místo, tak, aby jste ji hned ráno viděli, jakmile se probudíte a budete si nanášet FACEDELUXE. A věřte, začnou se dít zázraky. Vaše pleť se konečně zbaví akné :)

Naordinujte si každý večer po umytí a nanesení FACEDELUXE setu nějakou komedii, která vás opravdu rozesměje :) A zkuste to takhle po dobu 30 dní a uvidíte, že se stane zázrak a vy se opravdu, jednou provždy zbavíte akné :) 

Držíme vám pěsti a věříme, že i vy budete mít krásnou pleť o které sníte bez akné a bez chyb :) Vlastně už teď jste na správné cestě za vaši dokonalou pletí :) 

Děkujeme za přečtení a jsme vděční, že používáte náš zázrak jménem FACEDELUXE :)

Ach jo, proč mám pořád akné?

Ach jo. Opět akné :(

Určitě spousta z nás ví, jak akné dokáže potrápit psychiku člověka. Většina z nás se začne izolovat od společnosti, přestane vycházet ven, spíše zůstáváme doma a říkáme si: "proč zrovná já musím mít takovou pleť".

 

Zaměřte se na tyto nejčastější spouštěče:

Ach jo, proč mám pořád akné?

STRES

Stres je největším spouštěčem akné. Zkuste více plánovat. Dnešní doba je velice uspěchaná a lidé nemají na nic čas a především na sebe a na svoje zájmy. Kdy jste naposledy udělali něco hezkého pro sebe? Teď je nejvyšší čas, aby jste s tím začali. Najděte si něco, co vás baví, dodává Vám energii a to si naordinujte, každý týden/den. Záleží, jak Vám časové možnosti dovolí :)
Ach jo, proč mám pořád akné?

KOUŘENÍ

Další největší spouštěč akné. Pokud opravdu trpíte těžkou formou akné, zkuste omezit kouření, nejen, že se to projeví na Vaší pleti, ale i Vaše peněženka bude spokojenější :D 
Ach jo, proč mám pořád akné?

VHODNÁ KOSMETIKA

A to je základ. Není nutné používat hodně produktů na pleť. Stačí použít mycí emulzi a akné krém od FACEDELUXE a Vaše akné konečně zmizí :) Je težké uvěřit, že něco doopravdy fuguje, ale je tomu tak. Za nás hovoří recenze našich zákaznic. Zkuste být trpělivý a uvidíte, že i u Vás se výsledky do měsíce určitě dostaví:)
Ach jo, proč mám pořád akné?
Ach jo, proč mám pořád akné?

Akné řeší každý čtvrtý

 Pokud chcete vidět opravdové výsledky, musíte začít používat FACEDELUXE produkty. Že nevíte jak? Mrkněte na náše stránky: https://www.facedeluxe.cz/jak-to-funguje/ Přejeme Vám hodně štěstí na cestě za krásnou pletí.
Jak se zbavit akné u mužů?
Jak se zbavit akné u mužů?

Tomáš 

Díky Facedeluxu už nemám akné. Sbohem steroidy, chodím do posilovny a svaly mám i bez nich, hlavně, že už jsem se zbavil konečně akné!
Jak se zbavit akné u mužů?

Michal 

Děkuji mockrát! Akné zmizelo a já už můžu normálně fungovat :)
Jak se zbavit akné u mužů?

Vojtěch 

Kožní vám nepomůže. Vyzkoušel jsem toho neskutečně a nic nikdy nepomohlo. Až díky Facedeluxe jsem se zbavil akné. Díky moc!
Akné v dospělosti : 5 tipů, co s ním?
Akné v dospělosti : 5 tipů, co s ním?

Akné v dospělosti: 

5 tipů, co s ním?

Bohužel akné není již dávno problémem dospívajících. V dnešní době se zvyšuje počet žen a mužů ve středním věku, kteří řeší problémy 
s pletí. Na vině je náš uspěchaný životní styl, nadměrné pracovní vytížení, zhoršená kvalita ovzduší i dennodenní stres, kterému jsme vystaveni. Co s tím?

 

Recenze Mája

Akné nám dokáže velice znepříjemnit život. Jakmile se objeví, okamžitě přemýšlíme nad tím, jak se ho zbavit. 
Léčba může být zdlouhavá a vyžaduje značnou trpělivost. A to ani nemluvíme o tom, že neexistuje jen akné na obličeji, 
ale může se objevit také akné ve vlasechakné na zádech nebo třeba akné na hýždích. Přinášíme několik tipů a rad, 
jak s ním účinně zatočit.

Akné v dospělosti : 5 tipů, co s ním?

5 tipů, jak se zbavit akné!

Akné v dospělosti : 5 tipů, co s ním?

Začněte používat Facedeluxe

Kupte si set na 3 měsíce a výsledky se dostaví do pár dnů, záleží samozřejmě na rozsahu vašeho akné.
Akné v dospělosti : 5 tipů, co s ním?

Vyhoďte Vaše staré produkty do koše!

Nekombinujte naše produkty s jinými. Snižoval by se tak účinek Facedeluxe produktů.
Akné v dospělosti : 5 tipů, co s ním?

Určete si jeden ručník na obličej

Ten pravidelně 1x týdně perte. Pokud máte doma sušičku, tak ho tam určitě dejte, aby se zničily veškeré bakterie z vašeho obličeje.
Akné v dospělosti : 5 tipů, co s ním?

Zkuste si nesahat na obličej

Na vašich rukou se nahromadí za celý den spoustu bakterií a vy si pak saháte na obličej s akné, tím se zhoršuje stav vašeho akné.
Akné v dospělosti : 5 tipů, co s ním?

Použijte rozprašovač

V létě na osvěžení vašeho obličeje, po sportu, použijte rozprašovač s vodou, aby se vaše pleť zchladila a zároveň smyla veškeré bakterie.
Akné v dospělosti : 5 tipů, co s ním?
 

Malá rada na konec

Zavřete oči, zkuste si představit, že žádné akné nemáte, jaký by to byl pro vás pocit. Pak začněte používat Facedeluxe produkty, myslete na ten pocit, že žádné akné nemáte a zkuste, co nejdelší možný čas neřešit svoje akné a nekoukat do zrcadla. Pokud to vydržíte, tak po týdnu, měsíci se koukněte a uvidíte, že Vaše akné je pryč. Držíme Vám pěsti a věříme, že i Vám Facedeluxe pomůže :)
Proč vzniká akné?

Věřte nebo ne, ale za nás mluví výsledky

Jestli jste někdy snili o zázraku na akné, tak věřte, že právě teď jste ho našli :) Stačí začít používat a váš sen o krásné pleti bez akné se stane skutečností :) 
Proč vzniká akné

Markéta

Věrný zákazník
 
Děkuji strašně moc! Je to zázrak! Díky Facedeluxu už můžu konečně mezi lidi a nemusím se stydět za svůj obličej. Jestli váháte, tak se rozhodně nebojte určitě vám pomůžou.
Proč vzniká akné

Daniel

Věrný zákazník
 
Kamarádka mi doporučila Facedeluxe produkty a musím uznat, že to byla první věc, která mi konečně pomohla, zbavil jsem se nejen akné na obličeji, ale i na zádech. Moc díky!
Péče o pleť v létě

Pijte dostatek tekutin

Čistá voda je nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem, jak docílit krásné pleti. Proto se snažte, 
co nejvíce pít. Věřím, že spousta lidí v dnešní době nemá čas pít. Ale zkuste to zařadit do svého běžného režimu. Například ráno k snídani, vypít jednu sklenici vody, 
k dopolední svačině, obědu, odpolední svačině 
a k večeři. Pokud se chystáte ten den slunit, vezměte 
si sebou láhev vody a zkuste ji během toho vypít. Uvidíte, že Vaše pleť Vám v těchto letních dnech poděkuje:) 
A hlavně ve staří budete vypadat mladší než doopravdy jste.

Dejte si krátkou vlažnou sprchu

Po koupání v moři, či chlorované bazénu, je ideální vždy použít sprchu. Krátká a vlažná sprcha působí na Vaši pleť v létě jako očistný balzám pleti. Pokud se řadíte 
k těm odvážnějším, můžete zkusit i studenou sprchu, Vaše pleť se Vám za to bohatě odmění. Zpevníte pokožku a dodáte jí přirozený narůžovělý vzhled. 
A to po celodenním slunění Vaše pleť potřebuje.

Jak hydratovat pleť během dne

Přes horké léto pak na pleť můžete kdykoliv během dne aplikovat hydratační spreje, mlhy a vody, které pokožku zklidní 
a dodají ji potřebnou hydrataci.   

 

Užijte si krásné léto a nezapomeňte svoji pleť chránit. 

společně proti akné ♥

Recenze

Děkujeme vám za vaši důvěru, podporu a sdílení vašich příběhů s námi. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí vaší cesty k sebevědomé a zdravé pleti. Pokračujte v tom, co děláte, a nezapomínejte, že jsme tu pro vás, abychom vám poskytli nejlepší možnou péči o pleť.

Jak se zbavit akné?

 

 

Akné je nejnepříjemnější a nejotravnější kožní problém, který můžete mít – každý se s ním někdy v životě setkal. Bohužel se objevuje v době, kdy ho nejméně potřebujeme, například den před plesem, nebo před svatbou. Pokud potřebujete mít co nejrychleji čistou a hladkou pleť, vyzkoušejte naše tipy.

 

Trápíte se s akné? Já sama se s ním dlouhou dobu potýkala, takže vím, jak těžký je to boj. Zkoušíte všechno. Od nefungujících přípravků z drogerie, přes nejrůznější zaručené přípravky z lékárny, až po antibiotika a kortikoidy. Pleť se trápí a trápíte se i vy. Najít něco, co skutečně zabírá a nemusíte si přitom ničit zdraví drastickými dryáky, je běh na dlouhou trať. Jsem proto moc ráda, že vám v dnešním článku můžu představit novou kosmetickou značku, která se zaměřuje právě na akné. Já sama už mám pleť naštěstí nějakou dobu čistou, ale věřím, že by tip na tuhle kosmetiku mohl pomoci těm, kteří stále ještě s akné bojují.

 

Kosmetika FaceDeluxe

Značka FaceDeluxe, na kterou se v dnešním článku podíváme, je naprostou novinkou. Jedná se o českou kosmetickou značku bojující proti akné, která se už od začátku svého působení na trhu pyšní velkými úspěchy. Pozitivní reakce se jen hrnou a přibývají také fotky zákaznic před a po užívání přípravků, které dokazují, jak dobře přípravky na akné fungují. I ty nejtěžší formy akné se zmírňují nebo úplně vymizí.

Produkty FaceDeluxe obsahují protizánětlivé přísady a hojivé extrakty. Jsou dermatologicky testované, takže se nemusíte bát podráždění nebo alergických reakcí.

Je vidět, že si tahle kosmetika v boji proti akné opravdu věří. Pokud by vám totiž přípravky na akné nezabraly, garantuje vrácení peněz. Stačí jen stav své pleti průběžně dokumentovat fotkami.

Jak se kosmetika používá?

FaceDeluxe působí proti akné v kombinované formě mycí emulze a krému. Emulze odstraní odumřelé buňky z povrchu pleti a připraví tak ideální prostředí pro aplikaci účinného krému. Poté se nanáší akné krém, který bojuje proti hnisavým ložiskům v pleti, hojí, zklidňuje a hydratuje pleť. Pleť by se měla ošetřovat každé ráno a večer.

Postup aplikace přípravků

  1. Nejdříve se odlíčíte
  2. Aplikujete mycí emulzi
  3. Necháte ji několik minut působit
  4. Emulzi smyjete vlažnou vodou
  5. Pleť vysušíte
  6. Nanesete akné krém

 

Výrobce upozorňuje, že na začátku aplikování přípravků můžete zaznamenat drobné štípání. Znamená to ale jen, že přípravky začínají fungovat a tenhle pocit by měl brzy zmizet. Stejně tak nepropadejte panice, pokud se na začátku používání stav pleti trochu zhorší. Pokožka se začíná čistit a akné brzy ustoupí.

Podrobné informace o garanci vrácení peněz a složení výrobků najdete na stránkách FaceDeluxe. Zaujala vás tahle kosmetika?

 
Patrície porazila akné!

Ahoj, jmenuji se Patrície. Akné jsem do nějakého 16 roku neměla vůbec. Poté jsem nastoupila do třetího ročníku střední školy a všechno to začalo.

Akné se začalo šílený způsobem zhoršovat a moje sebevědomí začalo klesat. Vyřadila sem všechny mléčné výrobky, začala si kupovat drahé přípravky z lékárny, chodila na kosmetiku která mě tu pleť ještě více zhoršovala.    

Potom mě kamarádka řekla o přípravku FaceDeluxe. Koukla jsem na stránky a nevěřila že by mě to mohlo pomoci. Už sem byla opravdu psychicky na dně a hned sem objednala FaceDeluxe set (tří měsíční kůru). První měsíc se to spíše zhoršovalo, ale já věřila dál. Druhý měsíc se mi pleť začala vyhlazovat a hojit a já byla neskutečně šťastná a v posledním měsíci se mi už nedělali žádné boláky a akné bylo z 90% pryč.
 

Teď už mám druhé balení a nemůžu si to vynachválit.