Všechny naše produkty jsou nyní na skladě a všechny objednávky expedujeme ještě v den jejich přijetí.

Náš příběh

 

Vždycky jsem měla špatnou pleť

jakmile mi začala puberta, ale po vysazení antikoncepce se to šílené zhoršilo a já si říkala, že se to spraví, ale po několika měsících to bylo pořád stejné, možná ještě horší, a tak jsem začala hledat různě po internetu, kamarádkách, jestli neví, co pomáhá na akné.

Droždí

Jedna kamarádka mi poradila, že musím jíst droždí, že její přítel měl ošklivé akné na zádech, a tak začal jíst droždí a akné mu zmizelo,
tak jsem začala jíst droždí, půl kostky denně, ale jelikož droždí nebylo vůbec chutné zakousávala jsem to jablkem, vydržela jsem to půl roku a bez výsledku. 

Vynechání cukru

Pak mi zase jiná kamarádka poradila ať úplně vynechám cukr, já, která miluje čokoládu a všechno sladké, jenomže touha po krásné pleti byla silnější, a tak jsem na rok úplně vynechala cukr a jediné, co mi to přineslo bylo, že jsem byla šíleně protivná a bez energie, protože jsem neměla vůbec sílu na nic.

Kožní

Tak jsem si řekla, že vyzkouším kožní, že už to není možné, ta mi předepsala antibiotika a že musím chodit každý měsíc na laserovou škrabku, která byla opravdu finančně náročná, ale já pořád věřila, že když jsem vyhledala kožního odborníka, tak přece ví, co pomůže, a tak jsem každý měsíc docházela na škrabku, kde mi to spíše pleť zhoršilo a vypadala jsem ještě hůř, ale doufala jsem, že to pomůže. Když mi můj přítel řekl, že to je strašný ať tam nechodím, přesvědčovala jsem ho, že to bude dobré, ale bohužel se tak po 4 měsících nestalo a já už nechtěla zažívat tu pleť po škrabce, totálně šílenou, a tak jsem tam přestala chodit.

Začala jsem si lepit náplast

na ty nejhorší místa, abych zakryla to ošklivé akné, přišlo mi, že když se mnou lidé mluví, že to bude lepší, koukat na náplast než na to ošklivé akné, přítel se mi smál a říkal, že to vypadá divně, ale já bych raději v té době seděla pořád doma a vůbec nevycházela ven, ten pocit, když na vás lidi koukají, co to máte na obličeji, připadala jsem si strašně špinavá a neupravená. Pořád jsem si říkala proč zrovna já, že to nemůže být možné, že všichni mají tak krásnou pleť a já musím mít takovou ošklivou. Říkala jsem si, že je to snad prokletí. Přítel mě neustále utěšoval, že to bude dobré, že se to zlepší, ale já už přestala doufat a říkala jsem si, že už budu mít takovou pleť napořád.

muj_pribeh 1 2

Bohužel z té doby nemám moc fotek z blízka, jelikož jsem se nechtěla vůbec fotit a přítelovi a všem z okolí jsem vždycky říkala ať mě fotí z dálky. Ale teď vím, že jsem se měla po celou dobu fotit, aby byl vidět rozdíl jako u našich zákazníků a zákaznic. Tady na obrázku vypadá moje akné celkem běžné, ale věřte, že to bylo mnohem horší.

 

Zdál se mi sen

 o krásné pleti, že nemám vůbec žádné akné, ráno jsem se probudila a řekla jsem si, že když jsem toho tolik vyzkoušela a nic nepomáhalo, kosmetičky, krémy od nich, lasery, kožní, atd.. Tak teď zkusím vytvořit něco svého, pomocí kamarádky, která je lékárnice a jedné opravdu výborné kosmetičky, která se mi snažila s mým problémem pomoc, ale nevěděla jaký krém mi doporučit, protože žádný nefungoval, a tak jsme vytvořili naše vlastní výrobky: acne krém a emulzi. Poprvé, když jsem si na pleť naše produkty nanášela, jsem nic neočekávala, prostě jsem říkala, že to zkusím a poprvé po dlouhém trápení od puberty až do svých 26 let, mi po měsíci začalo mizet to ošklivé akné, v té době jsem trpěla opravdu těžkou formou akné.

Nedovedete si představit jaká strašná úleva to byla, hlavně si toho hned všichni začali všímat a já byla šťastná, že konečně něco pomáhá, nejdřív jsem se bála, že to zabralo a pak si pleť zvykne a zase se to vrátí, ale díky bohu akné se mi nevrátilo a já naše produkty používám neustále a jsem šťastná, že akné je konečně pryč. Samozřejmě sem tam se mi udělá pupínek, ale to už je nic.

muj_pribeh 2 1

Pomůžeme dalším

A proto jsem si řekla, že nechci, aby někdo další musel zažívat to, co já, a tak jsem nejdřív naše produkty rozdala po kamarádkách,
co jsem věděla, že také trpí akné, a když mi po měsíci volaly, že jim to mizí, tak jsem přišla za přítelem a řekla mu o svém plánu. Přítel vytvořil stránky, nějak nastavil reklamy a začali jsme prodávat. Ani nevíte jaký to byl pocit, když první zákaznice volaly, že děkují, že se zbavily akné, že to je prostě zázrak. Kdo se nikdy netrápil s akné neví, ale já moc dobře věděla a částečně i můj tehdy přítel, dnes už manžel, který mě neustále uklidňoval, že to bude dobrý, jaké štěstí to je, zbavit se akné

Dnes jsme hrdí a vděční

na to, jak daleko jsme se dostali. Naše firma FACEDELUXE je synonymem pro kvalitní a účinnou péči o pleť. Naše produkty pomáhají tisícům lidí po celém světě zbavit se akné a znovu se cítit sebejistě.

Náš příběh je stále psán. Neustále se snažíme inovovat a posouvat hranice v oblasti péče o pleť spojené s akné. Vaše děkovné recenze, volání, zprávy nás neustále pohání kupředu. Jsme vděční za všechny ty, kteří nám věří a podporují nás na naší cestě.

Přidejte se k nám a zažijte příběh změny. Společně porazíme akné, to nám věřte! Buďte svým nejlepším já s FACEDELUXE.

Držíme Vám pěsti na cestě za krásnou pletí bez akné

Je to zázrak, který se Vám už teď děje :)

IMG_2652

Veronika & Jan
know-how