Všechny naše produkty jsou nyní na skladě a všechny objednávky expedujeme ještě v den jejich přijetí.

Často kladené otázky

 

FaceDeluxe mohou používat ženy i muži, dívky i kluci, kteří touží po krásné pleti bez akné. Na obličeji, krku či zádech. *Můžete případě používání FaceDeluxe přípravků, konzultovat s lékařem.

Složky obsažené v našich produktech FaceDeluxe nejsou v těhotenství zakázané. Acné krém může vyvolat ze začátku pocit štípání, který může být v těhotenství vnímán citlivěji. Je to vždy na individuálním pocitu a uvážení. U emulze, která se smývá vodou, by měl být tento pocit minimální.*Můžete případě používání FaceDeluxe přípravků, konzultovat s lékařem.

V tomto případě používání FaceDeluxe přípravků, konzultujte s lékařem.

Je to jednoduché. Následující postup provádějte ráno a večer. Pokud víte, že se budete opalovat, naneste pouze večer.

Odličte svůj obličej -> Naneste mycí emulzi a nechte chvilku působit (jak vám to bude příjemné) -> Smyjte mycí emulzi vlažnou vodou -> Vysušte si pleť -> Naneste acné krém (ten už nesmývejte) a nechte zaschnout

 

Ano, ze začátku se může zhoršit, ale nemějte obavy, toto je normální průběh. Pokud si nejste jistá/jistý průběhem, neváhejte nás kontaktovat. Obratem Vám odpovíme. *Můžete případě používání FaceDeluxe přípravků, konzultovat s lékařem.

 

Všichni by chtěli pleť bez akné, proto je pouze na Vás, kterou cestu si zvolíte. Nicméně dle našich zkušeností doporučujeme používat nejméně tři měsíce, protože až tehdy se začnou výsledky skutečně dostavovat. Nezapomeňte, že každý má jinou pleť a tudíž i jiný průběh. Někomu se výsledky dostaví po měsíci, někomu až po půl roce. Každopádně FaceDeluxe může být Vaším spojencem na cestě za krásnou pletí bez akné.

 

Pokud přestanete používat naše produkty nic se Vám nestane.

 

Ano můžou. Může to používat každý, kdo se trápí s akné. *Můžete případě používání FaceDeluxe přípravků, konzultovat s lékařem.

 

Celkově Vaší pleti slunce neprospívá. Slunce obecně Vaši pleť vysušuje a zrychluje stárnutí kůže, proto doporučujeme co nejvíce pleť před sluncem chránit – pokrývkou hlavy, opalovacím krémem s vysokým faktorem. Nepoužívejte FaceDeluxe produkty před a po slunění.

 

Ano mohou. Máme mnoho zákazníků, tohoto věku. Nemáme žádné omezení. *Můžete případě používání FaceDeluxe přípravků, konzultovat s lékařem.