Všechny naše produkty jsou nyní na skladě a všechny objednávky expedujeme ještě v den jejich přijetí.

Novinky

Péče o pleť v létě

Začíná nám léto, a tak si určitě kladete otázku, zda můžete používat Facedeluxe produkty a hlavně, co použít na pleť.

Nejdřív byste měli vědět, že sluníčko způsobuje předčasné stárnutí a hlavně vytahuje póry/akné. Určitě se Vám už několikrát stalo, že jste přišli
z pláže nebo z koupaliště a doma u zrcadla jste objevili několik pupínků s bílou hlavičkou. Proto je dobré nosit pokrývku hlavy (kšiltovku, klobouk). Zamezujete tím předčasné stárnutí pletí a výskytu dalších pupínků. Samozřejmě každá chceme být opálená/ý a to hlavně v případě, že vyrazíte
na dovolenou :) V takovém případě si naneste na obličej opalovací krém SPF 50. A ten den Facedeluxe produkty nepoužívejte. 

IMG_5695 (kopie)

Dejte si krátkou vlažnou sprchu

Po koupání v moři, či chlorované bazénu, je ideální vždy použít sprchu. Krátká a vlažná sprcha působí na Vaši pleť v létě jako očistný balzám pleti. Pokud se řadíte k těm odvážnějším, můžete zkusit i studenou sprchu, Vaše pleť se Vám za to bohatě odmění. Zpevníte pokožku a dodáte jí přirozený narůžovělý vzhled. A to po celodenním slunění Vaše pleť potřebuje.

Pijte dostatek tekutin

Čistá voda je nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem, jak docílit krásné pleti. Proto se snažte, co nejvíce pít. Věřím, že spousta lidí v dnešní době nemá čas pít. Ale zkuste to zařadit do svého běžného režimu. Například ráno k snídani, vypít jednu sklenici vody, k dopolední svačině, obědu, odpolední svačině a k večeři. Pokud se chystáte ten den slunit, vezměte si sebou láhev vody a zkuste ji během toho vypít. Uvidíte, že Vaše pleť Vám v těchto letních dnech poděkuje:) A hlavně ve staří budete vypadat mladší než doopravdy jste. 

Jak hydratovat pleť během dne

Přes horké léto pak na pleť můžete kdykoliv během dne aplikovat hydratační spreje, mlhy a vody, které pokožku zklidní a dodají ji potřebnou hydrataci.
 
Užijte si krásné léto a nezapomeňte svoji pleť chránit.
 
love your skin

Facedeluxe - zachránce pro mou problematickou pleť

Už jako dospívající dívka jsem měla vždy problémy s akné. Každé ráno jsem se dívala do zrcadla a vid...

Recenze - Adéla

Ahoj, jmenuji se Adéla a jsem z Pardubic… Trápila jsem se s akné, ale už je s tím konec…   ...

Patrície porazila akné

Vyhrála jsem boj nad akné! Chcete znát můj příběh? Ahoj, jmenuji se Patrície. Akné jsem do ...