Všechny naše produkty jsou nyní na skladě a všechny objednávky expedujeme ještě v den jejich přijetí.

Příběh

title-min

Jmenuji se Martina

Ahoj lidi! Každý z mého okolí si všiml, že moje pleť začala být konečně bez akné a všichni mě hned začali bombardovat otázkami.

Ačkoliv jsem se snažila všem co nejlépe odpovědět, tolik dotazů najednou nebylo v mé moci zvládnout.

Takže jsem se rozhodla nechat vytvořit tyto internetové stránky a odpovědět na otázku: „Jak se mi podařilo zbavit akné?“ (Napište mi do komentářů vaše výsledky v boji s akné, vyhrajte nad ním stejně jako jsem vyhrála já.). Zatím přípravek pomohl opravdu všem, jsem zvědavá, podělte se o své zkušenosti.

 

Čtěte můj příběh

Od svých 17 let jsem se trápila s akné. Byla jsem z toho opravdu nešťastná a často jsem doma brečela, protože jsem se za sebe styděla. Svoje fotky jsem nesnášela. Dokonce jsem se jeden čas na sebe nedívala ani do zrcadla, jak jsem si byla sama sobě odporná. Lidé z mého okolí mi říkali, že se vše spraví, ale nikdo mi nebyl schopný řící KDY.

MARTINA3
*Na každého produkty mohou působit individuálně a každý může mít jiný průběh a výsledek

Vyzkoušela jsem různé babské rady jako domácí masky z droždí. To bylo k ničemu. Pak mi kamarádka poradila ať to droždí jím, že to pomůže, tak jsem asi půl roku vydržela každý den sníst jednu kostičku droždí a zajídala to jablkem, protože to bylo opravdu nechutné a dělalo se mi z toho špatně. Ani to samozřejmě nezabíralo. Bylo to pořád stejné.

Mamka mi říkala, že se to spraví po antikoncepci. Začala jsem ji brát. Vyzkoušela jsem čtyři druhy antikoncepce a ani jedna mi nezabrala. Dokonce jsem se po jedné, tak osypala, že jsem nechtěla ani vycházet ven z domu.

 
 

Kamarádka mi řekla, že antikoncepce je špatná ať ji úplně vysadím a zkusím jít na kožní. Tam mi doporučily laserovou škrabku. Docházela jsem na ni každý měsíc po dobu jednoho roku a vůbec žádné zlepšení. Spíše naopak, byla jsem potom vždy celá červená a pleť byla plná boláků. Když mi okolí říkalo, že se pleť spíše zhoršila, přestala jsem tam chodit. Jelikož jsem byla nešťastná a neustále před zrcadlem zoufala, přítel mi našel kosmetičku, ke které jsem docházela tři roky a platila za ni velké peníze. Nakoupila jsem si drahé krémy, dodržovala jídelníček, nejedla jsem sladké, bílé pečivo, brambůrky, nepila alkohol a ze začátku se zdálo, že pleť se zlepšuje, ale bohužel pleť byla pořád stejná.

Kosmetička mi slibovala, že musím být trpělivá, že se pleť zlepší, ale bohužel po třech letech nic. Všechny kamarádky kolem mě žádné akné neměly a já si připadala špinavě, nerada jsem s někým mluvila zblízka, říkala jsem si, že si říkají, že jsem „špindíra“ a nechtěla jsem nikam chodit.

Nakonec přítel usoudil, že on na pleť taky nic nepoužívá a nemá akné, tak ať nic nepoužívám. Jenomže, jak jsem si na pleť vůbec nic nedávala, začala se strašně vysušovat a dělaly se mi strupy. A akné se ještě víc zhoršilo. Po zhruba roce, jsem potkala starou kamarádku, která mi prozradila, že se taky trápila s akné poté, co vysadila antikoncepci.

Boj s akné je těžký a trvá příliš dlouho, než uvidíte výsledky. Existuje však vždy řešení.

Na internetu objevila nějaké produkty FaceDeluxe. Vypadala hrozně spokojeně a hlavně její pleť byla krásná, ba co víc, byla úplně bez akné. Nedalo mi to, a tak jsem se podívala na stránky Facedeluxe, všechno si pročetla a zjistila, že mají stovky kladných recenzí a online podporu, což jsem u žádného krému na akné ještě neviděla a že jsem jich vyzkoušela opravdu dost. Řekla jsem si, co můžu ztratit, už jsem toho vyzkoušela dost, jdu do toho. Objednala jsem si celou sadu na 3 měsíce – mycí emulzi a acne krém a postupovala přesně tak, jak popisují.

martina5
*Na každého produkty mohou působit individuálně a každý může mít jinak rychlý průběh a výsledek

Nejdříve mne to pálilo a byla jsem po nanesení trochu červená. Ale po měsíci používání jsem se nestačila divit. Poprvé za ty roky najednou akné začalo mizet. Na čele jsem vždy měla hroznou krupici a ta úplně zmizela a moje pleť byla strašně hladká. Bála jsem se, jestli to nebude zase jenom chvilkové a pak vše zase vrátí, ale používala jsem to dál a akné opravdu postupně mizelo a přestávalo to i pálit. Dokonce i moje okolí si toho začalo všímat. Hlavně mi začalo růst moje sebevědomí. Přestala jsem chodit s hlavou skloněnou dolů a ty nekonečné ranní rituály, kdy jsem vstávala o hodinu dříve jenom proto, abych zamaskovala akné, ale beztak to bylo vidět, skončily.

Teď můžu klidně vstát a jít a nemusím trávit hodiny před zrcadlem, abych zakryla akné. A můj pomocník korektor, bez kterého jsem nemohla odejít z domu, letěl do koše. Teď používám Facedeluxe už půl roku a ještě nikdy jsem nebyla tak spokojená a sebevědomá jako nyní. Už se nebojím mluvit s lidmi zblízka, neskláním hlavu dolů, ale když se podívám do zrcadla, tak se usmívám.

 
MARTINA3 (1)
*Na každého produkty mohou působit individuálně a každý může mít jiný průběh a výsledek
MARTINA2-600x600
*Na každého produkty mohou působit individuálně a každý může mít jinak rychlý průběh a výsledek
marttin3-600x600
*Na každého produkty mohou působit individuálně a každý může mít jinak rychlý průběh a výsledek
martina4-600x600
*Na každého produkty mohou působit individuálně a každý může mít jinak rychlý průběh a výsledek

Teď doporučuji FaceDeluxe svým kamarádkám i dalším lidem, kteří se trápí s akné.

Jedná se o produkty FaceDeluxe mycí emulze a FaceDeluxe acné krém. Produkty jsou vyráběny českou společností a vlastně vznikly na základě vlastní potřeby zbavit se akné. Krémy a emulze jsou testovány a dodržují všechny přísné evropské normy.

Jsem spokojená s mými výsledky, a věřím, že budete spokojeni taky! Přestaňte snít o perfektní pleti! Prostě ji mějte!